Infolinia: 508-467-090
tel. (61) 679-17-27, fax: (61) 822-58-06
mail: biuro@centrumfoteli.pl
Strona GłównaO NasKontaktRegulaminJak kupowac
KoszykMoje konto
centrumfoteli
Kategorie
Fotele gabinetowe
Fotele konferencyjne
Krzesła biurowe
Krzesła konferencyjne
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe, hokery
Krzesła dziecięce
Krzesła szkolne
Krzesła specjalistyczne
Sofy i fotele
Stoły i stoliki
Krzesła do poczekalni
Meble biurowe
Wysyłka express
Wyszukiwanie
 Wyraz(y)
do  Cena
 Kategoria
Zaawansowane
 
Nowości
Zobacz wszystkie
Gwarancja satysfakcji

100% Gwarancja Satysfakcji

 
Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić unikalną 100% Gwarancje Satysfakcji, która ma zapewnić Tobie 100% zadowolenia z zakupionych u nas mebli.

Kupując nasze produkty nic nie ryzykujesz!

Przez 10 dni dajemy Tobie możliwość upewnienia się czy zakupione u nas produkty w 100% spełniają Twoje oczekiwania.
 
 
Jak to działa?
 
Jeśli w ciągu 10 dni od otrzymania naszych mebli stwierdzisz, że nie spełniają one 100% Twoich oczekiwań wystarczy, że:
 
  • wyślesz do nas maila na adres biuro@centrumfoteli.pl w którym podasz nr zamówienia, swoje dane zgodne z danymi podanymi podczas zamówienia, nr konta na który mamy zwrócić pieniądze, z prośbą o zwrot pieniędzy.
  • podpiszesz i odeślesz fakturę korygującą, którą Ci wyślemy.
  • odeślesz meble w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta, (meble nie powinny być używane, powinny być w komplecie wraz z wszystkimi dodatkami, jeśli takowe były dołączone).
  • najpóźniej w ciągu 7 dni od otrzymania od Ciebie zwróconych mebli i faktury korygującej otrzymasz zwrot pieniędzy.
Otrzymasz, zatem zwrot pieniędzy i jeśli nie będziesz chciał/a nie będziesz musiał/a odpowiadać na żadne pytania o powody zwrotu.
 
osobiście Ci to gwarantuje
Marek Wierzbicki
właściciel
centrumfoteli.pl

 

Powrót

Gabinet, biuro, sala konferencyjna recepcja czy też poczekalnia to miejsca, które wiele mówią o firmie. Ich wyposażenie w dużej mierze ma wpływ na to jak będzie ona postrzegana przez pracowników a co najważniejsze przez klientów. Niewątpliwie, jeśli będą to tanie, zniszczone lub niegustownie dobrane meble firma będzie postrzegana negatywnie i nie będzie wzbudzać zaufania. Jeśli zaś meble do biura będą dobrane gustownie, ze smakiem wywrze to pozytywny wpływ na klientach, budząc zaufanie a to przełoży się na zwiększenie zysków firmy. Na wizerunek taki składają się nie tylko regały, szafki, biurka czy też stoły konferencyjne, ale również meble siedziskowe. Wymienić tu można fotele i krzesła obrotowe między innymi fotele gabinetowe, krzesła biurowe i konferencyjne. Sofy, fotele czy też ławki do poczekalni to również nieodzowne elementy wyposażenia niejednego biura, sali konferencyjnej, recepcji czy też poczekalni. Chcąc zakupić meble gabinetowe i pracownicze powinniśmy pamiętać o tym by były one nie tylko ładne i gustowne, ale również wygodne i ergonomiczne. Dlatego też wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom wielu osób stworzyliśmy dla Państwa salon meblowy Centrum Foteli w którym mogą Państwo dokonywać zakupów z myślom o zdrowiu, i wygodzie zarówno swoim, swoich pracowników ale i też klientów. Z tego też względu współpracujemy ze sprawdzonymi, godnymi zaufania liderami w branży mebli siedziskowych między innymi takimi firmami jak firma Nowy Styl czy też Elano.
W przypadku jakichkolwiek pytań służymy naszą pomocą i doświadczeniem. Serdecznie więc Państwa zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Bezpłatna dostawa: na terenie miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Bielsko Biała, Opole, Wałbrzych, Olsztyn, Kalisz, Rzeszów, Nowy Sącz, Zielona Góra, Jelenia Góra, Koszalin, Piła, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Grudziądz, Legnica, Płock, Gliwice, Rybnik, Inowrocław, Włocławek, Stargard Szczeciński, Szamotuły i wiele innyh.

Strona główna  |   O Nas  |   Polityka Prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Pomoc


EMARC
os. B. Chrobrego 7/88,   Poznań 60-681
Infolinia 508-467-090,   tel. (61) 679-17-27,   fax: (61) 822-58-06,   mail: biuro@centrumfoteli.pl

(C) Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 2021 Centrum Foteli